אודות שירלי פוטרמן

אודות שירלי פוטרמן

אני שירלי פוטרמן שחקנית, בוגרת ניסן נתיב 1997, בעלת ניסיון רב בעבודת התיאטרון ובמשחק מול מצלמה בטלוויזיה ובקולנוע, בעלת סוכנות בוטיק לניהול אישי אומנים בתחומי המשחק השונים.

לפני כ-15 שנים הקמתי סוכנות ילדים ונוער. הייתה לי תמונה מאד ברורה איך זה צריך לקרות: כשחקנית, למדתי את התחום על בוריו, צברתי ניסיון והיתה לי כוונה מאד ברורה ליצור פלטפורמה מקצועית חדשה, בשדה שאינו קיים בתעשייה הזו – ייצוג הוגן, המגדיר שעות עבודה ותנאים ברורים, תוך מתן מסגרת וליווי מלאים – המונעת ניצול ילדים ובני נוער שמאד רצו להשתלב בעולם זה. תוך זמן קצר הפכתי להיות המובילה בארץ בתחום וצברתי ידע רב ומוניטין.

ב-5 השנים האחרונות התחלתי בניהול אישי לשחקנים בוגרים. הסוכנות מתאימה לשחקנים שסיימו ללמוד, או שחקנים שעובדים בתעשייה וזקוקים לליווי צמוד, בניית מסלול  נכונה ומציאת הייחוד בכל אחד  באופן אישי. מישהי שתעמוד מאחוריהם, תתמוך ותסייע להם בבניית קריירה וכל זה מתוך חשיבה אישית, ארוכת טווח ומעמיקה. מציאת המכשולים ודרך פעולה להתקדם בעולם המשחק. אני דוגלת בשקיפות מלאה בכל שלב ושלב והשיח מתנהל בגובה העיניים ביני לבין מיוצגיי.

ייצוג אישי הוא איכות ולא כמות. לכן הבחירה היא קפדנית מאוד ומבוססת על שאיפה למקצועיות ונכונות של השחקן לעבודה והתפתחות אישית מתמדת למען הקריירה שלו יחד עם הניסיון שלי בהדרכה והובלת הדרך שמותאמת לכל אחד באופן אישי. הסוכנות דוגלת בטיפוח איכויות כמו חריצות, התמדה, משמעת, יצירתיות, שמירה על צניעות וסבלנות. הפורמט בו הייצוג ניתן למספר שחקנים מצומצם, שנבחר בקפידה, נותנת לשחקנים במה ואפשרויות גדולות יותר להיחשף. ודרך נוחה וקלה יותר למלהקות/ מלהקים להתמקד, לפתוח את הראש  ולא לפספס שחקנים רלוונטיים.

Accessibility